Minőségbiztosítási munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakirányú végzettség
Az állás részletei:

Minőségbiztosítási munkatársat
keresünk mátészalkai partnercégünk részére.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges minőségügyi dokumentáció kiadása
  • A termelési tevékenységek és az ennek eredményeként létrejövő termékminőség folyamatos ellenőrzése beleértve a végátvételt is
  • Termékminőséggel kapcsolatos termelési auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves minőség ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Minősítő gyakorlat

Amit partnerünk kínál:

  • Biztos, hosszútávú kereseti lehetőség
  • Útiköltség térítés
  • Béren kívüli juttatások
  • Igényes, fiatalos, tiszta munkahelyi környezet
  • Családias hangulat