Minőségbiztosítási mérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a vállalatnál működő minőségirányítási rendszer felügyelete, ellenőrzése, elemzése és fejlesztése,
  • minőségbiztosítási dokumentumok kezelése,
  • a vállalatnál működő minőségirányítási folyamatok karbantartása és fejlesztése,
  • termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • nem megfelelősségek kezelése,
  • minőségirányítási oktatások szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (elsősorban műszaki)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • összetett folyamatok átlátása,
  • nyitott és megbízható személyiség.

Előny:

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat hasonló pozícióban,
  • minőségbiztosítási végzettség.

Amit partnerünk kínál:

  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • a munkavállalókra fókuszáló, nyitott és visszajelzésekre alapuló szervezeti kultúra
  • változatos juttatási rendszer és versenyképes bérezés
  • változatos tréningprogramok
  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási rendszer
  • céges laptop és mobiltelefon.