Minőségbiztosítási mérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Főbb feladatok:
– Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőséggel illetve folyamatbiztonsággal kapcsolatos ügyekben
– Vevői, belső reklamációk kezelése; akciótervek készítése, követése, aktualizálása
– Gyártási folyamatok fejlesztése, javító intézkedések bevezetése, lekövetése minőségügyi szempontból
– Részvétel az új termék bevezetési, változtatási projektekben
– SEM (bemintázási) folyamatokban aktív részvétel, PPAP és VDA dokumentációk készítése
– SPC alkalmazásának felülvizsgálata, szükség esetén oktatása
– Részvétel a rendszerauditokra való felkészülésekben
– FMEA, Control Plan, gyártási folyamatábrák, ellenőrzési dokumentumok aktualizálása
–  Dolgozói oktatások hibákra, intézkedésekre vonatkozóan
– Cella felszabadítások, épképesség vizsgálatok ellenőrzése rendszeres auditok során
– Minőség eltérők készítése, felügyelete
– Minőségügyi elemzések készítése (belső hibaköltség, reklamációk, utómunka arány)

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Műszaki szakirányú mérnöki diploma (elsősorban gépészmérnök, minőségirányítási szakmérnök)
– Legalább 2 év szakterületen szerzett gyakorlat
– Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvismeret
– APQP folyamatismeret, Control Plan, FMEA ismeretek
– Minőségügyi szabványok ismerete
– Magas szintű, aktív Microsoft Office szoftver ismeretek
– Rugalmasság, motiváció, kiváló csapatjátékos hozzáállás
– Vevőorientált, aktív, dinamikus személyiség
– Külföldi kiküldetések vállalása

Előnyt jelent:
– PPAP, SPC, MSA, 8D módszerek, IATF 16949 ismerete és VDA 6.3 auditor képzés

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
– Többféle béren kívüli juttatás
– Szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
– Dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Jelentkezzen online:
job@schaeffler.com

Kérdés esetén forduljon
a Toborzási specialistához:
+36 52 581 700

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen
Határ út 1/D
www.schaeffler.hu

Hirdetés vége: 2020.03.14.
Jelentkezési határidő: 2020.03.14.
Kérjük, ezt követően már ne küldje el nekünk önéletrajzát, mert nem tudjuk elfogadni! Köszönjük.