MES Key User

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11897/mes-key-user

Feladatok:

  • A MES Hydra konfigurálása, fejlesztése termelési környezetben
  • A szoftver kliensek és terminálok konfigurálása
  • Gépek csatlakoztatása az MES-hez, pl. az OPC UA-n vagy a WAGO-n keresztül
  • Felhasználói támogatás és képzés biztosítása
  • A változások utáni funkciók tesztelése, testre szabása
  • Szoros együttműködés a belső és külső partnerekkel
  • és 2. szintű támogatás MES használat esetén
  • A MES világszerte történő bevezetésének támogatása a vállalkozáson belül
  • A MES vezetőivel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szakértő a PLC programozás területén és tapasztalat a MES konfigurálásában
  • Tapasztalat a gépvezérlő (például S7 1200, 1500 vagy Beckhoff) és az IT-hálózat csatlakoztatásában, valamint a PLC programozási tapasztalat (OPC UA kapcsolat, DB konfiguráció)
  • IT hálózati ismeretek (LAN, TCP / IP)
  • Autóipari üzleti folyamat általános ismerete
  • A Windows operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelv ismerete előny
  • Utazási hajlandóság (alkalmanként)

Munkavégzés helye:

  • Debrecen