Mérnök üzletkötő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés, Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelvtudás Angol, Német

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11713/mernok-uzletkoto

Feladatok:

  • Gyártási kapacitás értékesítése, új vevők felkutatása, meglévő vevőkörrel való kapcsolat ápolása (OEM, Tier1)
  • Vevői ajánlatkérések (gyártóeszköz, alkatrészgyártás) koordinálása, vevővel való egyeztetése
  • Megnyert vevői projektek megvalósításának támogatása
  • Projekt management
  • Kiállításokon és vásárokon való részvétel
  • A munkával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú Műszaki végzettség [Gépészmérnök, Műszaki Menedzser]
  • Autóipari értékesítési tapasztalat, határozott fellépés
  • Autóiparban szerzett projekt management vagy képlékeny alakítási területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCAD, MS Projekt)
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret, Német nyelvismeret előny.