Médiahirdetési felület-értékesítő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Média, Reklám, Marketing, PR
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

Az Inform Média Lapkiadó Kft. az alábbi feltételekkel keres

médiahirdetési felület-értékesítő

munkatársat.

Feladatok:

  • Médiafelület értékesítése a Kelet-Magyarország napilapban és azok mellékleteiben illetve a szon.hu hírportálon.
  • Potenciális ügyfelek felkutatása.
  • Sajtótájékoztatókon és egyéb céges rendezvényeken való részvétel.
  • Kintlévőség kezelése, behajtása, ügyfélreklamáció kezelése.
  • Az értékesítést támogató rendszer vezetése.
  • Ügyfelekkel napi kapcsolattartás (személyesen, telefonon, e-mail-ben).
  • Árajánlat készítése.
  • Reklamáció kezelése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • meglévő piac ismerete,
  • teljesítményorientáltság,
  • kitartás,
  • határozott fellépés,
  • értékesítési tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • saját gépjármű.

Amit nyújtunk:

  • teljesítményorientált jövedelem,
  • fiatalos csapat,
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a hr@inform.hu e-mail címre.

A jelentkező jelentkezésével hozzájárul adatai kezeléséhez az Inform Média Lapkiadó Kft. honlapján lévő adatvédelmi tájékoztatóban leírtak szerint.