Logisztikai Vezető

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A teljes logisztikai osztály (50-60 fő) vezetése
  • A teljes ellátási lánc folyamatainak menedzselése
  • A területek működéséhez tartozó mérőszámok kialakítása, alakulásának felügyelete, szükség esetén beavatkozás
  • Közreműködés a rövid-, közép-, és hosszú távú tervek elkészítésében; azok végrehajtásában
  • Logisztikai költségek kalkulációja és kiértékelése
  • Társosztályokkal, megbízókkal, partnerekkel való együttműködés
  • Logisztikai projektek vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 3 év logisztikai vezetői tapasztalat ipari környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás, Német vagy olasz nyelvtudás előnyt jelent
  • Célorientált, proaktív személyiség
  • Gyakorlatias, jó problémamegoldó
  • Műszaki szemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód