Logisztikai vezető (Élelmiszeripar)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11585/logisztikai-vezeto-elelmiszeripar

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok teljes körű tervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Az alapanyag ellátási lánc koordinálása és irányítása a termelés számára
  • Segédanyagok beérkeztetésének tervezése, irányítása
  • A fuvarszervezéssel és a fuvarozással kapcsolatos ügyintézésének irányítása és ellenőrzése.
  • Társterületekkel való szoros együttműködés kialakítása
  • A készletek folyamatos nyomon követése (alapanyag, késztermék, göngyöleg)
  • A minőségbiztosítási elvárások betartása és betartatása.
  • Raktári informatikai rendszerek működtetése és ellenőrzése.
  • A hatósági ellenőrzéseken, a kereskedelmi és tanúsítói auditokon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves élelmiszeripari tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó szervező és elemző készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete (Angol)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye