Konzervgyári kisegítő

  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11581/konzervgyari-kisegito

Feladatok:

  • Alapanyag válogatás, anyagmozgatás
  • A gyümölcs szalagra pakolása
  • Munkaterület és eszközök tisztántartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Heti 4-5 nap, nappalos és éjszakás műszak vállalása
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Előny:

  • Debreceni vagy sámsoni lakhely
  • Heti több nap vállalása
  • Szezon végéig tartó munkaviszony

Amit a cég kínál Önnek:

  • Jó pénzkeresési lehetőség,
  • Idénymunka

Munkavégzés helye:

  • Hajdúsámson

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 688 3226-os telefonszámon keresztül kérhető.