Konzervgyári betanított munkás

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11584/konzervgyari-betanitott-munkas

Feladatok:

  • Konzervgyári félkész és késztermékek válogatása
  • Betanított munkafolyamatok elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás, gépkezelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Monotonitás tűrése
  • Terhelhetőség

Amit a cég kínál:

  • Kiszámítható, biztos kereset
  • Munkába járás céges buszokkal

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető!