Könyvelő asszisztens

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11948/konyvelo-asszisztens

Feladatok:

  • A főkönyvelő és a gazdasági vezető munkájának segítése
  • Számla, bankkivonat könyvelés
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Aktív közreműködés az adóbevallások elkészítésében
  • Banki utalások előkészítése
  • A HR terület munkájának a segítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • SAP rendszer és MS Access ismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag: cafeteria, negyedéves bónusz, utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!