Könyvelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés, Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

Könyvelő

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

Feladatok

  • Kapcsolattartás partnerekkel, egyeztetések, ad-hoc probléma megoldás
  • Bank, cash-pool és főkönyvi könyvelés
  • Számviteli adminisztratív feladatok
  • Részvétel a havi és az év végi zárásban
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, alapszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállalunk a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a ZEISS vállalati kultúráját az elmúlt 170 évben.

Segítsen a jövő alakításában!

Az adatok megadása kevesebb mint 10 percet vesz igénybe. Várjuk jelentkezését.