Könyvelő

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés, Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

Könyvelő

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a “lehetséges” fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • Számlázás
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Bank, cash-pool és főkönyvi könyvelés
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Egyeztetések, probléma megoldások
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel a havi és az év végi zárás feladataiban
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, alapszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Jelentkezzen most! A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.