Könyvelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11992/konyvelo

Feladatok:

  • Beérkező számlák pénzügyi rendszerben való rögzítése, könyvelése
  • Kapcsolattartás a külföldi anyavállalat pénzügyi központjával
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Zárásokban való közreműködés
  • Eseti kimutatások, riportok készítése

Előny:

  • Válllatirányitási rendszer ismeterete (SAP)

Elvárások:

  • Hasonló munakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Kommunikáció képes Angol nyelvtudás
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!