Kiszállítási ügyintéző

Az állás részletei:

Kiszállítási ügyintézőt
keresünk partnercégünk részére szirmabesenyői munkavégzéssel.

Feladatok

  • A társosztályoktól és / vagy spedícióktól és / vagy vevőktől kapott információk pontos és időbeni feldolgozása és megoldása
  • Tengerentúli kiszállítások esetén a szükséges számlák és vámkezeléshez kapcsolódó dokumentumok, esetlegesen származási bizonyítványok kiállítása.
  • A felmerülő problémás, rendszerben beragadt tételek rendszeres, napi szintű ellenőrzése, azok dokumentálása.

Elvárások

  • Végzettség: középfokú
  • Szakmai / Gyakorlati tapasztalat: min. 2-3 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás: angol / német (alapfokú)
  • Különleges szakértelem: MS Office és SAP felhasználói szintű ismeretek, készletkezelés és készletgazdálkodási ismeretek, a területéhez kapcsolódó logisztikai folyamatok ismerete

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási és logisztikai rendszerekben szerzett jártasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit partnerünk kínál

  • Cafeteria juttatás és csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, nagyvállalati munkakörnyezet