Kézi csomagoló (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kézi csomagoló

(Debrecen)

Feladatok:

  • Legyártott műanyag termékek csomagokba és raklapra helyezése, pántolása
  • A becsomagolt termékek szállításra történő előkészítése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotónia tűrés
  • Csomagolói tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen! Bővebb információért hívja a +36 30 259 5573-as telefonszámot!

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/788/kezi-csomagolo-debrecen