Kézi anyagmozgató (Nyíregyháza)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés, Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Szakmunkásképző

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11654/kezi-anyagmozgato-nyiregyhaza

Főbb feladatok:

  • Rakodás előkészítés
  • Rakodás és árurögzítési folyamatban való aktív részvétel (termékek mozgatása, fóliázása, rögzítése)
  • Berakodás során a késztermékek mennyiségének és csomagolásminőségének folyamatos ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Munkaterület rendben tartása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Céges buszjárat
  • Cafetéria, bónusz
  • Részvétel cégen belüli nyereményjátékokban

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 581 5824-es telefonszámon keresztül kérhető!