Kárpitos (Nyíregyháza)

  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kárpitos

(Nyíregyháza)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11582/karpitos-nyiregyhaza

Feladatok:

  • Bútorok kárpitozáshoz való előkészítése (bontás)
  • Egyedi bútorok kárpitozása
  • Anyagmozgatás, rakodás
  • A munkavégzés során használt szerszámok, gépek szakszerű kezelése
  • A műhelyrend fenntartása és a munkaterület tisztántartása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes, igényes munkavégzés

Előny:

  • Szakmai végzettség

Amit a cég kínál:

  • Családias hangulat
  • Jó bérezés
  • Munkarend: H-P: 7.30-17.00

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 732 3305-ös telefonszámon keresztül kérhető!