Karbantartó (Nyírbátor)

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

(Nyírbátor)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12087/karbantarto-nyirbator

Főbb feladatok:

  • Gépek és gyártósorok karbantartása.
  • Elvégzi az üzem egyéb berendezéseinek szét-, összeszerelését és karbantartását a karbantartási utasítások alapján.
  • Szerkezeti lakatos és TMK lakatos munkák elvégzése a műszaki vezető által adott utasítások alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Szerkezeti lakatos végzettség
  • Hegesztői képességek
  • Cső- és vízvezetékszerelés
  • Általános géplakatos munkákban való jártasság.

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Bővebb információ a +36 30 249 7938-as telefonszámon keresztül kérhető!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!