Karbantartó munkatárs – Lakatos

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/10410/karbantarto-munkatars—lakatos

Feladatok:

  • Rendszeres mechanikus karbantartási feladatok elvégzése a termelő berendezéseken
  • Mechanikus hibaelhárítási feladatok elvégzése a termelő berendezéseken szükség esetén
  • Részvétel új berendezések esetén
  • A termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása a kitűzött termelési és minőségi célok teljesítésének érdekében
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel
  • Biztonsági rendszerek és gépek törvényileg előírt vizsgálatainak elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Magabiztos szerszám és gépismeret (hidraulikus, pneumatikus és mechanikus ismeretek)
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Jó kézügyesség, tanulékonyság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Németországi betanulás vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előny:

  • Technikusi végzettség
  • Német nyelvismeret
  • Hegesztésben való jártasság

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria, éves Bónusz
  • Kiemelkedő szakmai lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető.