Karbantartó (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/10497/karbantarto-debrecen

Főbb feladatok:

  • Csomagoló- és töltőgépek folyamatos megfigyelése
  • Felmerülő gépi problémák feltárása és elhárítása
  • Címkéző gépek karbantartása
  • Rázópadok hibaelhárítása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Szakmunkás végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (Hétfőt-Péntek)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Gépész területen szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)

Az állás betöltésénél előny:

  • Mechanikai, gépész tapasztalat
  • Gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk Önnek:

  • Folyamatos, bejelentett munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információs a 06 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető.