Karbantartási csoportvezető

Teljes munkaidős
  • Feladva: 2021.május.13.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az alkatrészgyártásban használt mechanikus / elektromos gépek karbantartásának
    megszervezése
  • A karbantartást végző munkatársak szakmai irányítása
  • Gépek, szerszámok meghibásodása esetén azonnali intézkedés
  • A gépek / berendezések üzemmenetének figyelése és ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzem egyéb részlegeivel
  • Nyilvántartások, karbantartási jegyzőkönyvek vezetése

Elvárások

  • Forgácsoló gépek karbantartásában vagy hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Gépésztechnikus vagy mechatronikus végzettség
  • Pontos, precíz, önálló és igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, és együttműködő készség, csapatszellem

Előny

  • Főiskolai végzettség
  • Daruk és egyéb emelőgépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek működésében szerzett tapasztalat előny
  • Angol / német nyelvismeret előnyt jelent