Karbantartás vezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11891/karbantartas-vezeto

Feladatok:

  • Karbantartási csoport munkájának szakmai vezetése
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete, az ehhez szükséges erőforrások biztosítása
  • Alkatrész készletszintek optimalizálása
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • Gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hatékonyságnövelő, költségcsökkentő projektek vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • PLC ismeretek
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Lean ismeret

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye