Junior projektvezető

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol, Német

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

FAG állás

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Feladatok:

– Gyári vagy globál jellegű projektek irányítása és riportálása
– A megállapított projektcélok (tartalom, minőség, határidő, költségek) elérése és a projektmegbízás teljesítése
– Projekt menedzsment módszerek és eszközök alkalmazása
– Projekt költségek tervezése, felügyelete, riportálása, továbbszámláztatása
– A projekt helyzetéről és előrehaladásáról rendszeres írásos beszámoló készítése a projekt szponzor felé
– Belső és külső kommunikáció (projekt és üzletágszervezet szinten, illetve a vevők felé)
– Rizikók előrevetítése, a projekt haladásának meghatározása (terv, tény összehasonlítása)

Elvárásaink:

– Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki végzettség előnyt jelent)
– Gyakorlatban alkalmazott (tárgyalási szintű) angol és/vagy német nyelvtudás
– Projektmunkában való tapasztalat előnyt jelent
– Hosszú távú karrier elképzelés, lojalitás
– Kitartás, önállóság, tenni akarás
– Nyitottság az új feladatokra és kihívásokra
– Igényes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
– Kiváló kommunikációs készség
– Jó tervező és szervező készség, analitikus gondolkodás
– Erős interperszonális készségek (motiválás, inspirálás, együttműködés)
– Határozott és magabiztos fellépés

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves prémiumot, többféle béren kívüli juttatást (cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.