Húsüzemi betanított munkás (Nyírmada)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Húsüzemi betanított munkás

(Nyírmada)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11894/husuzemi-betanitott-munkas-nyirmada

Főbb feladatok:

  • Vezetői utasítások követése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • A hentes munkájának a segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 8 általános
  • Érvényes, negatív tüdőszűrő eredmény
  • Bármilyen műszakrend vállalása

Előny:

  • Húsiparban szerzett tapasztalat vagy hasonló végzettség

Amit a cég kínál Önnek:

  • Bejárási támogatás
  • Stabil háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nyírmada

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 581 5824-es telefonszámon keresztül kérhető!