Húsipari raktáros (Nagykálló)

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Húsipari raktáros

(Nagykálló)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11574/husipari-raktaros-nagykallo

Főbb feladatok:

  • Raktározási folyamatok végzése és koordinálása
  • Előírások és szabályok betartása
  • Raktározási dokumentáció végzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Az előírások és szabályok pontos betartása

Amit a cég kínálunk Önnek:

  • Fix, hosszútávú munka
  • Bérezés megállapodás szerint

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát, vagy érdeklődjön telefonon a +36 30 732 3305 -es számon.