HR vezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

HR vezető

Feladatok:

  • A HR terület teljes körű irányítása
  • A felsővezetés döntéseinek támogatása
  • A vállalat stratégiai céljaihoz, értékeihez illeszkedő HR stratégia és tervek kidolgozása, megvalósítása
  • A munkaerő toborzás, kiválasztás folyamatának szervezése és irányítása
  • Szakmai képzések tervezése, szervezése, a lebonyolításának koordinálása
  • Bérfejlesztések koordinálása kidolgozása, működtetése, a bértervezéssel és fejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása, HR controlling
  • Teljesítményértékelési, ösztönzési és jutalmazási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • Munkajogi kérdések, ügyek kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év termelő vállalatnál szerzett HR Business Partner vagy vezetői tapasztalat
  • HR stratégiaalkotásban való jártasság
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Jó szervező és elemző
  • Remek problémamegoldó, proaktív személyiség