Toborzási munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 1 év
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a hrtoborzo1567@hsa.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk!

Főbb feladatok:

  • az adott gyáregység munkaerőigényének felmérése, kiszolgálása
  • toborzási és kiválasztási feladatok lebonyolításában való részvétel, lebonyolítása
  • helyszíni tájékoztatók szervezése és tartása
  • kapcsolattartás a jelentkezőkkel és azok koordinációja
  • hirdetési szöveg el(ő)készítése, feladása online és offline hirdetési felületeken és a közösségi médiában/oldalakon
  • munkaügyi központokkal, szakiskolákkal és képzési központokkal való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás
  • toborzási adminisztráció, számítógépes adatrögzítés
  • az új belépő kollégák beléptetési folyamatának előkészítése/támogatása.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs- és együttműködőkészség
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • önállóan dolgozni képes, magabiztos személyiség
  • precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • fizikai munkaerő toborzási tapasztalat
  • Miskolc környéki helyismeret illetve kialakult kapcsolatrendszer
  • értékesítési attitűd vagy tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • Céges telefon, céges laptop

Munkavégzés helye:

  • Miskolc