Hentes (Hajdú-Bihar m. érdeklődőknek)

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Hentes

(Hajdú-Bihar m. érdeklődőknek)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11688/hentes-hajdu-bihar-m-erdeklodoknek

Feladatok:

  • Marha, sertés vágás, csontozás, fűrészelés
  • Húskivágás, darabolás
  • Munkavédelmi és higiéniai előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Szakmai végzettség nem feltétel, amennyiben gyakorlattal rendelkezik
  • Fizikai teherbírás, jó állóképesség
  • Pontosság, megbízhatóság, utasítások betartása
  • Jó kézügyesség

Előny:

  • Élelmiszeripari, húsipari végzettség
  • Előny: Húsiparban szerzett tapasztalat (vágás, csontozás, fűrészelés)

Amit kínálunk:

  • NYELVTUDÁS NÉLKÜL IS LEHET JELENTKEZNI
  • Egy műszakos munkarend, napi 8 órás munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes kereset, nettó 9 EUR/óra
  • Munkaruha biztosítása
  • Kiutazás biztosított, hazautazás önköltséges alapon történik
  • Kedvezményes 1 meleg étkezési lehetőség munkanapokon
  • Lakhatás biztosítása és támogatása Nürnbergben
  • Szállás és a munkahely közötti utazás biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Németország, Erlangen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 206 8877-es telefonszámon keresztül kérhető.