Hagyományos esztergályos

munkatársakat keresünk vámospércsi partnercégünk részére.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok

  • Minőségi alkatrészek gyártási folyamataiban való közreműködés
  • Munkadarabok megmunkálása, forgácsolása
  • A kész munkadarabok méretének, minőségének ellenőrzése
  • Az előre megírt programok használata, szükség esetén módosítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Esztergályos, Forgácsoló, CNC gépkezelő)
  • CNC marós munkakörben 2-3 év marási tapasztalat
  • CNC marós esetében 3 műszak, Esztergályos munkakörök esetén 1 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szemlélet
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny

  • Előnyt jelent legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve programozási ismeret

Amit partnerünk kínál

  • Bruttó 1660-2132Ft/óra + pótlékok (munkakörtől függően)
  • Munkába járás támogatása
  • Céges buszjárat az 1 műszakos munkakörökben
  • Célprémium