Gyártósori gépkezelő/gépbeállító

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

Schaeffler – közös jövőnk, a Te sikered

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk:
a holnap mobilitását formáljuk. Vonzónak tűnik mindez?

FAG álláshirdetés

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:
Gyártósori gépkezelő

Főbb feladatok:

– A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
– A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
– Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
– A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igénynek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
– Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárásaink:

– 8 általános iskolai végzettség
– Alapfokú számítógépes ismeret
– Pontos, precíz munkavégzés
– Készség a változásra
– Vevőorientáltság
– 12 órás munkarend vállalása (3 munkanap + 3 pihenőnap)
– Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari/gépipari)
– Multinacionális vállalatnál szerzett gyártási tapasztalat

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves prémiumot, többféle béren kívüli juttatást (cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Jelentkezzen online:
job@schaeffler.com

Kérdés esetén forduljon
a toborzási specialistához:
+36 52/581-700

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen, Határ út 1/D.

Hirdetés vége: 2019.12.31.
Jelentkezési határidő: 2019.12.31.
Kérjük ezt követően már ne küldje el nekünk önéletrajzát, mert nem tudjuk elfogadni! Köszönjük.