Gyártástervező mérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • A gyártási és szerelési folyamatok teljeskörű előkészítése, megtervezése
  • A gyártási és szerelési terület erőforrás- és kapacitásterveinek elkészítése
  • A gyártási és szerelési folyamatok leírása, rendszer szintű definiálása és jellemző paraméterek meghatározása
  • Eszközök/berendezések/alkatrészek megrendelésének nyomon követése és szükség esetén újra rendelése
  • A vállalatirányítási rendszer adatainak folyamatos frissítése, karbantartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Tervező programok magas szintű alkalmazott ismerete (preferáltan AutoCAD/SolidEdge)
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat (preferáltan SAP)
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás alapfeltétel (szóban és írásban egyaránt; német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • Németországi betanulás vállalása az első 3-6 hónapban

Amit a cég kínál Önnek:

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/10439/gyartastervezo-mernok