Gépszerelő/mechanikus karbantartó

  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

FAG állás

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Feladatok:

– A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és a feltárt hibák javítása
– A felújítási, átépítési projektekben és a javításokban való aktív részvétel
– A nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszüntetése
– A Nem Tervezett, Tervezett és Projekt Karbantartás (Javítás) adatinak dokumentálása
– A hozzá tartozó termelőgépek és berendezések mechanikai, hidraulikai és pneumatikus felépítésének és működésmódjának megismerése
– A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben és hibaazonosítás
– Meghibásodás elhárítása, gépállás megszüntetése
– TPM workshopokon való aktív részvétel és TPM hibák javítása
– Gépkezelők, beállítók oktatása, gépismereteinek fejlesztése
– Korszerűsítő átalakítások szem előtt tartása, újítások bevezetése
– Segítségnyújtás a karbantartó mérnököknek a karbantartási terv összeállításában, pótalkatrészek és karbantartó anyagok megrendelésében
– A rábízott bizonylatok előírás szerinti vezetése

Elvárásaink:

– Középfokú fémipari iskolai végzettség (gépszerelő, esetleg géplakatos végzettség)
– Legalább 2 év szakmai tapasztalat
– Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat előnyt jelent
– Felelősségteljes munkavégzés, minőségtudat
– Célorientáltság
– Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
– Kihívást jelentő feladatok keresése

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves prémiumot, többféle béren kívüli juttatást (cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.