Gépkocsivezető (Mátészalka, Nyíregyháza)

Teljes munkaidős
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség C kategóriás jogosítvány
Az állás részletei:

A Szal-Tó Kft. mint nagy múlttal rendelkező

kis- és nagykereskedelmi vállalkozás, hosszútávra keres

Gépkocsivezető

pozícióba munkatársat,

mátészalkai és nyíregyházi

telephelyre.

Főbb feladatok:

  • áruszállítás
  • pontos, sérülésmentes szállítás
  • az értékekkel való elszámolás
  • adminisztráció
  • raktári munka- és balesetvédelmi szabályok, valamint a raktári rend betartása
  • raktárkezelői tevékenységek ellátása

A leendő kollégával kapcsolatos elsődleges elvárások:

  • ’C’ kategóriás jogosítvány
  • pozitív hozzáállás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • előnyt jelent a targonca vezetői engedély megléte, tapasztalat

Amit az elvégzett munkáért kínálunk:

  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • biztos munkahely

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot az alábbi elérhetőségre várjuk:

Jelentkezéskor kérjük a pozíció megjelölését!

Érdeklődni a következő telefonos elérhetőségen lehet:

  • mátészalkai telephely: 30/370-2066
  • nyíregyházi telephely: 30/370-2067