Gépkezelő és Anyagkezelő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő és Anyagkezelő

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11706/gepkezelo-es-anyagkezelo-debrecen

Főbb feladatok, munkák:

  • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés
  • Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat
  • Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
  • Gép-meghibásodás jelentése
  • Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása
  • Új munkatársak betanítása
  • Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, percíz, önálló munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Monotonitás tűrése

Előny:

  • Fémipar területén szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Magas alapbér+ műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • 100% munkába járási támogatás
  • 10% bónusz

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 6387-es telefonszámon kérhető.