Gépkezelő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11576/gepkezelo-debrecen

Főbb feladatok:

  • A gépek folyamatos működtetése az előírt paramétereknek megfelelően
  • A termék minőségének, ill. gyártási folyamatának dokumentálása (folyamatszabályzó kártyák, termelésjelentők, árukísérők, zároló kártyák)
  • Ellenőrzési utasítások, különleges előírások, szemrevételezés szabályainak betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Célorientáltság, egyéni gondolkodásmód, csapatképesség

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú bejelentett munka
  • Bejárás támogatás (több településről ingyenesen megoldott)
  • Alapbér+juttatások: műszakpótlék, cafetéria
  • 2 műszakos munkarend
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető.