Gépkezelő operátor (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalathoz Gépkezelő operátorokat keresünk Debrecenben. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Gépkezelő operátor

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11576/gepkezelo-operator-debrecen

Főbb feladatok:

  • A gépek folyamatos működtetése az előírt paramétereknek megfelelően
  • A termék minőségének, ill. gyártási folyamatának dokumentálása (folyamatszabályzó kártyák, termelésjelentők, árukísérők, zároló kártyák)
  • Ellenőrzési utasítások, különleges előírások, szemrevételezés szabályainak betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Célorientáltság, egyéni gondolkodásmód, csapatképesség

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú bejelentett munka
  • Bejárás támogatás (több településről ingyenesen megoldott)
  • Alapbér+juttatások: műszakpótlék, cafetéria
  • 2 műszakos munkarend
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • DebrecenMit kínálunk Önnek:
    • Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk
    • Szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőség
    • Kulturált, nemzetközi munkakörülmények
    • Kedvezményes étkezési lehetőség

    • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
    • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
    • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
    • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igényeknek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
    • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

    Elvárások:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Alapfokú számítástechnikai ismeret

    Előny:

    • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)
    • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
    • Termelővállalatnál szerzett gyakorlat

    • Debrecen

Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető.

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!