Gépbeállító

  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Szeretnél stabil vállalatnál dolgozni, ami koronavírusban is helytállt?

Azonnali kezdéssel, tapasztalt gépbeállító munkatársat keresünk.

TAPASZTALT GÉPBEÁLLÍTÓ

Amit csinálni fogsz:
– A gyártógépek szakszerű beállítása, átállítása, átszerelése a gyártási terv szerint
– Gépsorokat üzemeltetni, átszerelni és javítani
– Kisebb karbantartási feladatokat ellátni
– Tervezett karbantartásokban aktívan részt venni
– Munkáddal kapcsolatos adminisztratív feladatokat elvégezni

Amire feltétlenül szükséged van:
– Technikus/gépipari technikus/egyéb műszaki végzettség
– Gépbeállítói, szerelési tapasztalat
– Felhasználó szintű számítógépes ismeret
– Műszaki érzék, pontosság és szakmai hozzáállás

Előnyt jelent:
– Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál, fröccsöntésben szerzett tapasztalat
– Gyakorlat hasonló munkakörben
– Korábban folyamatos munkarendben (váltakozó éjszakai és nappali műszakok) történő munkavégzés
– SAP ismeret

Ajánlatunk:
– Előrelépési lehetőség az új gépsorok megtanulását követően
– Mozgóbér és cafeteria a próbaidő után
– Határozatlan idejű szerződés
– Kiszámítható, egész éves műszakbeosztás
– Tiszta gyártóüzem (a gyárterület levegő szennyezettsége az egészségügyi határérték alatti)
– Munkavégzéshez szükséges munkaruházat biztosítása és annak céges tisztíttatása
– Klimatizált üzem

Munkavégzés helye:
Debrecen

jelentkezes.debrecen@intsolution.hu

+36 30 185 7857