Frontend fejlesztő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11915/frontend-fejleszto

Feladatok:

  • Web alapú fejlesztés megtervezése és megvalósítása, unit tesztek írása (Angular, AngularJS, React, NodeJS )
  • A belső működés elsajátítása, a már meglévő fejlesztői minták követése, a csapattagok mentorálása, code review-k
  • Hibák javítása és kisebb fejlesztések az élesben lévő alkalmazásokhoz
  • Kiadott verziók monitorzása és gyors reagálás bármilyen problémára

Elvárások:

  • Releváns informatikai egyetemi/főiskolai diploma előny, de nem feltétel
  • Legalább 1 év fejlesztői tapasztalat
  • Tapasztalat relációs vagy NoSQL adatbázisokkal
  • Microservice architektúrákkal, eloszott rendszerekkel és RESTful API-kkal szerzett ismeretek
  • Fejlesztési feladatok megtervezésében való részvétel agilis módszertanok segítségével, ami magába foglalja a tesztelést, code reviewkat és a CI/CD ismeretet
  • Erős objektumorientált szemlélet
  • Képesség új technológiák, programozási nyelvek elsajátítására
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • nyitott és segítőkész kollégák
  • változatos és izgalmas munka, folyamatos innováció
  • részvétel tréningeken és konferenciákon, akár külföldön is
  • üzleti utazási lehetőség az USA-ba (Shelton, Plano, San Francisco)
  • ingyenes angol nyelvoktatás munkaidőben
  • nagyon jó hangulatú, modern és felszerelt nyitott iroda
  • gyümölcsökkel, édességgel és üdítőkkel feltöltött konyha
  • versenyképes alapbér, SZÉP kártya, születésnapi és karácsonyi jutalom, bónuszrendszer, egészségügyi szolgáltatások, masszázs
  • valóan rugalmas a munkaidő
  • lehetőség otthoni munkavégzésre

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!