Fröccsöntő gépkezelő (Nagykálló)

  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő gépkezelő

(Nagykálló)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11523/froccsonto-gepkezelo-nagykallo

Főbb feladatok:

  • Fröccsöntő gépek kezelése, felügyelete
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • A tűz-, és munkavédelmi előírások, szabályok betartása
  • Az utasítások követése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotóniatűrés, jó állóképesség
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Melegétkezés
  • Cafetéria
  • Meghatározott településekről céges járat

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 249 7938-as telefonszámon keresztül kérhető.