Építőipari projektvezető

Építőipari partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A kivitelezési tervek előkészítése
  • A kivitelezési projekt ütemtervének összeállítása
  • Beosztottak szakmai irányítása (építésvezetők, előkészítők, technikusok)
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok tendereztetése, szerződések feltételeinek meghatározása
  • Megrendelővel, társosztályokkal aktív kapcsolattartás biztosítása
  • Részvétel az éves és negyedéves termelési tervek összeállításában
  • Rendszeres és ad hoc jelentések készítése a vezetőség részére
  • Teljesítési igazolások kiadása
  • Előírások betartatása, betartatása

Elvárások

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AutoCad)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál

  • Céges autó
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség