Építőipari műszaki előkészítő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség Szakirányú végzettség

A Villép 90 Kft. 30 éves múltra tekint vissza az építőipari generálkivitelezés terén. Társasházak, telefonközpontok, posták kivitelezése mellett foglalkozunk még vasvázas szerkezetek, ipari és mezőgazdasági épületek, utak építésével a szakipari munkákon át a kulcsátadásig. Cégünk állandó minőséget, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára, melyek között multinacionális és állami vállalatok is szerepelnek.

Építőipari vállalkozásunk

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

munkatársat keres nyíregyházi irodánkba!

FŐBB FELADATAI:
– árajánlatok készítése (TERC program)
– építési naplók vezetése
– építőipari projektek műszaki dokumentálása, nyomon követése
– építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása
– karbantartási munkák koordinálása,
– kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal
– árajánlatbekérés beszállítóktól
– szükség esetén együttműködés a hatóságokkal

AMIT KÉRÜNK:
– magasépítő technikum, vagy építész-, építőmérnök műszaki végzettség
– önálló munkavégzésre képesség
– min 2-3 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat
– TERC program ismerete
– jó kommunikációs készség
– önálló rugalmas munkavégzés, problémamegoldás
– teljes munkaidő
– jogosítvány előny
– előny, ha felelős műszaki vezetői engedéllyel is rendelkezik

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a villep@villep90.hu e-mail címen.

További információ: 0670 381 0519

Cégünk honlapja: www.villep90.hu