Építésvezető

  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség Szakirányú végzettség

Cégünk, a TECHNI-TONN Kft. 1996-ban alakult teljes egészében magyar tulajdonú vállalkozásként. Székhelyünk Budapesten, telephelyünk pedig Borsod-Abaúj-Zemplén megye egyik kereskedelmi és közlekedési központjában Felsőzsolcán, az Ipari Parkban található. A társaság fő profilja generálkivitelezőként magas- és mélyépítési projektek kivitelezése, továbbá felújítás, tervezés, műszaki ellenőrzés, FIDIC mérnöki és rehabilitációs szakmérnöki tevékenység.

Fiatalos csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat:

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alvállalkozók munkájának koordinálása
  • A kivitelezés ütemterv szerinti vezetése
  • Teljesítések ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőipari szakirányú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat
  • Kapcsolattartás, együttműködés a beruházásban résztvevő szereplőkkel
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Innovatív fiatalos munkakörnyezet
  • Céges telefon és laptop

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

JELENTKEZÉS, FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL AZ ALÁBBI E-MAIL CÍMEN

info@fuggetlenmernok.hu