Élelmiszeripari technológus (Húsipar)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakirányú végzettség, B kategóriás jogosítvány

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Élelmiszeripari technológus

(Húsipar)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/10477/elelmiszeripari-technologus-husipar

Feladatok:

  • A termelési folyamatok fejlesztése és dokumentálása, illetve azok folyamatos karbantartása és ellenőrzése.
  • A műveleti utasítások és anyagnormák elkészítése, azok folyamatos karbantartása és ellenőrzése.
  • Gyártmánylapok és termékspecifikációk készítése és azok folyamatos karbantartása.
  • Új termékek fejlesztése és dokumentálása.
  • Együttműködés más területek (pl. minőségbiztosítás, kereskedelem, műszak, stb.) számára szükséges dokumentumok és segédanyagok elkészítésében.
  • Hatósági ellenőrzésekhez szükséges dokumentumok készítése és folyamatos karbantartása.
  • Hatósági ellenőrzéseken és kereskedelmi auditokon történő közreműködés.
  • A gyártási termékekhez és a termékfejlesztéshez kapcsolódó kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú (húsipari) végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos Office felhasználói ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye