Élelmiszeripari csomagoló operátor (Szerencs)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Élelmiszeripari csomagoló operátor

(Szerencs)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12003/elelmiszeripari-csomagolo-operator-szerencs

Főbb feladatok:

  • Minőség-ellenőrzés
  • Csomagolás
  • Címkézés
  • Munkautasítások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános
  • Kézügyesség
  • Precizitás
  • Pontosság
  • Igényesség
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • HETI KIFIZETÉS
  • Megbecsülés
  • Magas bérek
  • 6:00-22.00 óráig: nettó 950 Ft
  • 22:00-6.00 óráig: nettó 1100 Ft
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás, buszjárat biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Szerencs

Bővebb információ a +36 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!