EHS vezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

EHS vezető

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11998/ehs-vezeto

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • A munkaterületek jogszabályokban foglalt Biztonsági és Egészségvédelmi Tervének elkészítése, naprakészen tartása
  • Munkabalesetek előírásoknak megfelelő bejelentése, kivizsgálása és nyilvántartása, munkavédelmi szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása, jelentések és tájékoztatók időben történő biztosítása
  • Egyéni védőeszközük juttatási rendjének elkészítése rendszeres felülvizsgálata
  • Elméleti és gyakorlati munka- és környezetvédelmi oktatás tematikájának kidolgozása, lebonyolítása
  • A munkakörökre, az alkalmazott technológiára, tevékenységre, gépekre és anyagokra vonatkozó munka- és környezetvédelmi kockázatértékelések készítése
  • A munkaköri leírások felülvizsgálata munka- és környezetvédelmi és tűzvédelmi jogszabályok alapján
  • A munka- és környezetvédelmi bejárások során írásos jegyzőkönyv, intézkedési terv készítése, az intézkedések végrehajtásának koordinálása, visszaellenőrzése

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minőségirányítási, műszaki területen szerzett diploma
  • Minimum középfokú tűzvédelmi képesítés (Tűzvédelmi előadó)
  • Minimum munkavédelmi technikus végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, minőségközpontú szemléletmód, kiváló elemzői képesség, műszaki affinitás

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka (heti 1-2 nap budapesti utazás)

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!