EHS Specialista

Műanyag-ipari gyártó partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Munkavédelmi oktatások megtartása, munkabaleseteket megelőző intézkedések kidolgozása
  • Munka-, baleset-, tűz-, és környezetvédelmi feladatok irányítása
  • A gyár EHS előírásainak folyamatos fejlesztése, programok és akciótervek kidolgozása
  • Egészségügyi és biztonsági stratégiák kidolgozása
  • Munkabiztonsági események kivizsgálása, dokumentációja, kapcsolattartás a felelős hatósággal
  • Részvétel munkahelyi kockázatértékelés készítésében
  • Hulladékkiszállítások szervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3 év tapasztalat EHS területen
  • Eredményorientált attitűd

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete