CNC sorjázó gépkezelő

Az állás részletei:

CNC élhajlítógép kezelőket
keresünk debreceni partnercégünk számára.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok

  • CNC lemezhajlító gép kezelése, működtetése
  • Hajlítási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • Alapanyagok előkészítése
  • Minőségellenőrzési feladatok végrehajtása a gyártás során
  • Karbantartási feladatok elvégzése, géphibák kezelése
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Szakközépiskolai vagy szakiskolai végzettség
  • Élhajlításban szerezett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, komplex gyártási folyamatok átlátása
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit partnerünk kínál

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések