CNC programozó

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Végzettség Középfokú végzettség
Az állás részletei:

CNC programozókat
keresünk gépipari partnercégünk számára Debrecenben.

Feladatok:

  • CNC programok megírása egyedi alkatrészgyártásban
  • CNC programok gyártási paraméterezésének elvégzése
  • Technológiai dokumentációk folyamatos frissítése
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gyártási hibák ellenőrzése és javítása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • CNC vezérlésű gépek kezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Minimum 3 év termelő cégnél szerzett gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit partnerünk kínál:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések