CNC marós

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

CNC marós

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12089/cnc-maros

Feladatok:

  • gyártáshoz szükséges CNC programok készítése
  • termékek ellenőrzése és kalibrálása-mérése
  • eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • folyamatos karbantartás

Elvárások:

  • releváns szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
  • minimum 5 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Heidenhain vezérlés ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • műszaki rajz ismerete

Előny:

  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • CAD / CAM ismeret
  • MS Office ismeretek
  • nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat
  • 5 tengelyes gépek kezelésében szerzett gyakorlat
  • HSC, illetve kemény marásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • több műszakos munkarend
  • dinamikusan fejlődő, high-tech környezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag – béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!