CNC Marós

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 5 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakirányú végzettség

Miskolci partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

CNC Marós

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges CNC programok készítése
  • Termékek ellenőrzése és kalibrálása-mérése
  • Eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • Folyamatos karbantartás

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
  • Minimum 5 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Heidenhain vezérlés ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz ismerete

Előny

  • Szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • CAD / CAM ismeret
  • MS Office ismeretek
  • Nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat
  • 5 tengelyes gépek kezelésében szerzett gyakorlat
  • HSC, illetve kemény marásban szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál

  • Több műszakos munkarend
  • Dinamikusan fejlődő, high-tech környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag – béren kívüli juttatások